„Apartamenty Marino” to przytulny domek w miejscowości Povljana.
W ofercie „Marino” znajdziecie 3 w pełni wyposażone apartamenty z widokiem na morze.W pobliżu apartamentów znajdują się: restauracje (najbliższa 3 min. spacerkiem), kawiarnie (5 min.), plaże żwirowe i kamieniste (15 min.), błota borowinowe (20 min.), market (5 min.) i inne miejsca niezbędne do przyjemnego wypoczynku.

Apartamenty posiadają parking, duże podwórko z drzewami owocowymi, z których zależnie od pory roku możecie  skosztować słodkiej figi, chrupiącego jabłka czy soczystej śliwki.


W przeszłości w Povljanie znajdował się dom myśliwych, do którego na zaproszenia paškich rodzin szlacheckich przyjeżdżali myśliwi ze wszystkich części Europy. Nic więc dziwnego, że i dziś amatorzy myślistwa mogą liczyć na zorganizowanie przez właściciela „Apartamentów Marino„, Slavka Pernara polowania na chorwacką zwierzynę łowną. Wystarczy zamawiając kwaterę zapytać o możliwość polowania.

Gdy zapragniesz powędkować, rozpalić grilla, nic prostszego. Slavko to zorganizuje. Jego gościnność i szczera pomoc są wprost nieocenione.